• تاریخ: ۹۵/۰۸/۲۵
  • شناسه خبر: 21757

فرماندار رودبار به چله بر رفت

حسرت 15 ساله اهالی این روستا پایان می یابد. ...

اسپرو- در شماره ۶۲۴ هفته نامه شکوفه های زیتون به وضعیت زندگی ۱۹ خانواده از اهالی روستای چله بر  بخش رحمت آباد که چند تن از خانواده های معظم شهدا و پدر و مادر شهید امیری که بدلیل بیماری و کهولت سن از عدم برخورداری از حداقل امکانات در این قسمت از روستا در آن سوی رودخانه با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کردند پرداختیم که از عدم برخورداری از راه ارتباطی و به ثمر ننشستن قول های ۱۵ ساله مسئولین شهرستان در احداث جاده و پل بر روی این رودخانه، بسیار گلایه داشتند.

پس از چاپ این گزارش میرغضنفری فرماندار رودباربا بسیج مدیران و مسئولین ذیربط از جمله پیراندرخ بخشدار رحمت آباد و بلوکات، قدرتی رئیس بنیاد مسکن، قاسمی مسئول راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان، خیروشر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، صیادپور سردبیر هفته نامه شکوفه های زیتون و خبرنگاران شکوفه های زیتون و صداوسیمای مرکز گیلان هفته جاری با حضور در این روستا ضمن بازدید میدانی از وضعیت راه ارتباطی این روستا و محل احداث پل با خانواده شهید امیری و اهالی این روستا دیدار و گفتگو کردند.

میرغضنفری فرماندار رودبار با بیان اینکه حضور امروزم در جمع اهالی روستای چله بر و خانواده شهید امیری را مدیون زحمات مجموعه هفته نامه شکوفه های زیتون هستم، اظهار داشت:  با دیدن عکس پدر بزرگوار شهید در گزارشی که شکوفه های زیتون از اهالی روستا منتشر شده بود وظیفه دانستم برای عرض ادب به مردم فهیم چله بر و ارادت خودم به خانواده معزز شهداء شخصا حضور پیدا کنم.

فرماندار رودبار در منزل پدر گرانقدر شهید صفا امیری و در حضور برخی از اهالی روستای چله بر، ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و بخصوص شهید امیری گفت: « آنها که رفتند کار حسینی کردند و آنها که مانده اند باید کاری زینبی کنند و گرنه یزیدین».

وی ادامه داد: حضرت زینب (س) در مسیر عبور کربلا به شام حادثه ای را ایجاد نمود که آن واقعه در طول تاریخ اسلام و دنیا ماندگار شد. فرماندار رودبار با بیان اینکه امروز ما از نسل زینب (س) هستیم اظهار داشت: وظیفه ما خدمت به خانواده های شهدا است و این وظیفه در رأس همه امور است.

میرغضنفری در ادامه گفت: بنده نه بعنوان فرماندار بلکه بعنوان خادم مردم بخصوص خانواده های شهدا وظیفه دارم مشکلاتشان را حل نمایم. نماینده عالی دولت در شهرستان رودبار بیان کرد: به احترام خانواده شهید امیری هر چه سریعتر به خواسته بحق اهالی این روستا در خصوص احداث پل و راه ارتباطی به زودی اجرایی خواهد شد. وی در ادامه از مسئولین همراه خواست تا به صورت ویژه به مشکل راه ارتباطی این روستا رسیدگی کنند تا در دهه فجر سال جاری این پروژه افتتاح شود.

گفتنی است خانواده شهید امیری به میزبانی از خانواده معظم شهدا و مردم چله بر، ضمن تشکر از حضور فرماندار و مسئولین پس از چاپ گزارش هفته نامه شکوفه های زیتون، قدردانی خود را از حضور فرماندار شهرستان ابراز نمودند.

حاشیه های این مراسم:

*فرماندار رودبار پیش از حضور در منزل خانواده شهید امیری، با چندی از مردان و زنان روستای چله بر دیدار و از نزدیک با مسائل و مشکلاتشان آشنا شد.

*پدر و مادر شهید امیری با دیدن فرماندار و مسئولین، اشک بر چشمانشان جاری شد و مادر شهید آنگونه مظلومانه می گریست که فضای موجود در منزل این خانواده شهید بسیار منقلب کننده بود.

* میرغضنفری فرماندار رودبار تاکید کردکه باید تلاش نماییم تا دهه فجر امسال پروژه پل این روستا اجرایی شود که مردم حاضر با ذکر صلوات، تشکر و شادمانی خود را اعلام نمودند.

* میرغضنفری اعلام نمود که تیم خبری با حضور جمعی از مسئولین به بازدید روستای رشته رود رفته و پیگیر مسائل و مشکلات این منطقه شوند.

2 7

0

11 17

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست