• تاریخ: ۹۶/۰۱/۱۹
  • شناسه خبر: 27657

دورهمی مهران مدیری هم انتخاباتی شد

علیرغم توصیه بسیاری از بزرگان سینما به مجری طنزپرداز تلویزیون مبنی بر دوری جستن از بازی های انتخاباتی اما مهران مدیری دیشب نیز برای دومین بار با زبان و ادبیات کاندیداهای اصولگرا به دولت تاخت ...

اسپرو- مدیری در پایان برنامه دیشب دورهمی با بیان اینکه الحمدلله رونق اقتصادی بیداد میکنه و به سقف چسبیده گفت آدم دیدم از بس رونق اقتصادی خوبه فرش منزلش رو هم فروخته / خلاصه تا رونق اقتصادی خوب هست بفروشید/ همه در حال خرید و فروشن/  مهمان امشب مهران مدیری در دورهمی جواد عزتی بود.

در سوی دیگر قهرمان سازی رسانه های اصولگرا از هنرمندی که دیروز ممنوع التصویر بود ادامه دارد.
بعد از آنکه مهران مدیری موضوع برنامه دورهمی خود را انتقاد از کم تحرکی دولتمردان قرار داد، سایت های جناح مخالف با اختصاص عکس و تیتر اول خود به این برنامه به سمت قهرمان سازی از این هنرمند روی آوردند. مدیری قبل از این مدتی از سوی اصولگرایان ممنوع التصویر شد.
اولین بار دورهمی مدیری یکی از سوژه های انتخاباتی اصولگرایان را در برنامه دورهمی با نام «تنبلی – تحرک» به بحث گذاشت. این واژه یکی از رمز و شعارهای انتخاباتی جناح مخالف روحانی در کارزار امروز است.
 بعد از پخش برنامه جنجالی مدیری ، موجی از نقد و انتقادها در شبکه های اجتماعی علیه این حرکت مجری دورهمی به راه افتاد. سخن اغلب منتقدان حول این محور بود که چرا سوژه های  کاملا انتخاباتی کاندیداها را به عنوان موضوع یک برنامه طنز قرار می دهد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست