• تاریخ: ۹۶/۰۷/۱۷
  • شناسه خبر: 34386

جذب ۲۵۰ نیروی حق‌التدریس آموزش و پرورش گیلان زیر ذره‌بین نمایندگان

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: گزارشاتی از پرونده‌سازی و دستکاری در سوابق کاری متقاضیان جذب در آموزش و پرورش به ما رسیده است و ما اکنون در حال بررسی دقیق موضوع هستیم. ...

 

اسپرو- نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: گزارشاتی از پرونده‌سازی و دستکاری در سوابق کاری متقاضیان جذب در آموزش و پرورش به ما رسیده است و ما اکنون در حال بررسی دقیق موضوع هستیم.

جبار کوچکی نژاد درباره آخرین وضعیت استخدام نیروهای حق التدریس در آموزش و پرورش گیلان اظهار داشت: قبل از این آموزش و پرورش حدود ۲۵۰ نفر را استخدام کرده است که من درباره این استخدام‌ها به وزارت آموزش و پرورش تذکر دادم.

 

وی افزود: متأسفانه گزارشاتی از پرونده سازی و دستکاری در سوابق کاری متقاضیان جذب در آموزش و پرورش به ما رسیده است و ما اکنون لیست‌ها را گرفته‌ایم و در حال بررسی دقیق موضوع هستیم و اگر کسی این کار را انجام دهد متخلف است و با وی برخورد می شود.

 

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: کل کسانی که هم اکنون برای استخدام متقاضی هستند از جمله خرید خدمات پیش دبستانی ها حدود ۱۷۰۰ نفر هستند که در دو مرحله ۴۰۰ نفر و ۲۵۰ نفر جذب شده اند و اگر بتوانیم این ماه این تعداد جذب نیروهای حق التدریس را به ۱۰۰۰ نفر برسانیم جذب بقیه افراد به عنوان حق‌التدریس به سال آینده موکول خواهد شد.

 

کوچکی نژاد درباره جذب نهضتی ها ادامه داد: این افراد هنوز وضعیت مشخصی ندارند و ابتدا باید تعیین شود که یک نهضتی باید چند نفر دانش آموز داشته باشد به معنی که قانون باید درباره این موضوع تفسیر شود که این موضوع تا پایان همین هفته انجام خواهد شد و امیدواریم بحث نهضتی ها را هم ساماندهی کنیم. ضمن اینکه بحث نهضتی ها مربوط به قبل از سال ۹۲ است و افراد پس از این سال امکان جذب ندارند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست