• تاریخ: ۹۶/۰۷/۱۹
  • شناسه خبر: 34534

توزیع بیش از ۱۵ میلیون لیتر نفت سفید در گیلان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان از توزیع 15 میلیون و 384 هزار لیتر نفت سفید از ابتدای سال در استان خبر داد ...

اسپرو- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان از توزیع ۱۵ میلیون و ۳۸۴ هزار لیتر نفت سفید از ابتدای سال در استان خبر داد و گفت: از این مقدار سه میلیون و ۹۸۰ هزار لیتر مربوط به مناطق صعب العبور و مابقی مربوط به روستائیان و مناطق عادی و شهری است.

علی اصغر عباسی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به اقدامات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان برای کاهش مصرف انرژی در نیمه دوم گفت: هماهنگی با شرکت گاز در راستای توسعه گازرسانی به بخش خانگی و مصرف کنندگان عمده و جزء و همچنین تامین سوخت اصلی نیروگاه ها (گاز)، پایش مصارف حاملهای انرژی در راستای کنترل آن بصورت دو ماهه در ادارات این شرکت اعم از ستاد، مرکز سوختگیری هواپیمائی، انبار نفت و نواحی ۹ گانه را از اقدامات این شرکت در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی است.

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان برنامه ریزی برای جایگزینی تجهیزات پرمصرف انرژی و استفاده از لامپ های کم مصرف، تعویض بخاری های گازی با پیکج و تعویض کولرهای پنجره ای با کولرهای اسپیلت را از برنامه  های در دست اقدام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان در نیمه دوم سال جاری دانست.

 

وی یادآور شد: در همین راستا برگزاری مانور آمادگی در مقابل شرایط بحران و رعایت نکات ایمنی در تاسیسات و جایگاه  های عرضه سوخت در مقابل حوادث و بلایای طبیعی نیز در دستور کار این شرکت در شش ماهه دوم سال است.

 

رئیس کارگروه تامین سوخت استان همچنین با اعلام توزیع ۲۸ هزار و ۲۲۱ تن گاز مایع از ابتدای سال تاکنون در استان گفت: سهمیه گاز مایع ماهانه از طریق پنج شرکت اصلی موزع و ۲۱ نمایندگی فرعی در حال انجام است  و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

 

وی همچنین از توزیع ۱۵ میلیون و ۳۸۴ هزار لیتر نفت سفید از ابتدای سال در استان خبر داد و گفت: از این مقدار سه میلیون و ۹۸۰ هزار لیتر مربوط به مناطق صعب العبور و مابقی مربوط به روستائیان و مناطق عادی و شهری است.

 

مدیر منطقه گیلان خاطرنشان کرد: استان گیلان در حال حاضر دارای ۴۱ هزار و ۱۲۲ خانوار مصرف کننده نفت سفید می باشدو عملیات توزیع نفت سفید از طریق ۲۳۹ فروشندگی فعال در ۹ ناحیه (رودبار، رودسر، لاهیجان، انزلی، تالش، صومعه سرا، آستارا، فومن و رشت) در استان انجام می گیرد./ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست