• تاریخ: ۹۶/۰۷/۲۰
  • شناسه خبر: 34577

نیروی انتظامی بعد دوران دفاع مقدس پنج هزار شهید تقدیم نظام نموده است

حجت الاسلام داودي افزود: در بين شهداي نيروي انتظامي ٣٨٠٠ شهيد در راه مبارزه با قاچاقچيان مواد مخدر به شهادت رسيده اند. ...


 اسپرو- در ابتدای این یادواره حجت الاسلام داودی امام جمعه شهرستان رودبار طی سخنانی اظهار داشت: درب شهادت همچنان در دوران بعد هفته دفاع مقدس باز است و بالغ بر پنج هزار شهید تقدیم نظم و امنیت کشور شده است.

 

یادواره هفده شهید گرانقدر نیروی انتظامی شهرستان رودبار با حضور حجت الاسلام داودی

امام جمعه شهرستان، سرهنگ علیزاده فرمانده نیروی انتظامی، دکتر جمالی نماینده شهرستان رودبار، میرغضنفری فرمانداررودبار،انصاری و پورعلی معاونین فرماندار، سرهنگ فلاح فرمانده سپاه ناحیه رودبار، والی زاده رئیس اتاق اصناف، روسای اتحادیه های اتاق اصناف، شهردار رودبار، روسای ادارات و پرسنل نیروی انتظامی، خانواده های معظم شهدا در مسجد جامع بالابازار رودبار برگزارشد.

در ابتدای این یادواره حجت الاسلام داودی امام جمعه شهرستان رودبار طی سخنانی اظهار داشت: درب  شهادت همچنان در دوران بعد دفاع مقدس باز است و بالغ بر پنج هزار شهید تقدیم نظم و امنیت کشور شده است.

حجت الاسلام داودی افزود: در بین شهدای نیروی انتظامی ٣٨٠٠ شهید در راه مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت رسیده اند.

وی افزود: ما در آسایش و امنیت هستیم اما خبر نداریم عده ای عاملان این آرامش هستند و گرنه این همه آرامش با وجود دشمنان بی رحم و کینه توز و قصی القلب به سادگی به دست نمی آید، ودر بسیاری از مواقع عزیزان نیروی انتظامی از خودشان نمی گویند و در آرامش و سکوت به وظایف خود ادامه می دهند و در نقاط صعب العبور و مرزها در حال نگهبانی و حراست هستند.

 

حجت الاسلام داودی ادامه داد: بد نیست هرچند از گاهی به فرهنگ و شهادت در قاموس خودمان بپردازیم. در قرآن کریم آمده که کسانی که در راه خدا کشته می شوند مرده نیستند بلکه در نزد خداوند زنده هستند و روزی می خورند، شهادت این نیست که شخص به میل خود هر وقت خواست شهید شود بلکه در راه رسیدن به این هدف نهایت جانفشانی و ایثار را دارد.
سخنران هفده شهید والامقام نیروی انتظامی شهرستان رودبار خاطرنشان کرد: نبودن امنیت در آمریکا که در زمینه امنیت مدعی است و از تکنولوژی های روز استفاده می کنند با یک تیراندازی ۶٠ نفر کشته می شوند و بعد ادعای امن بودن می کنند مردم را نگران کرده است.

 

وی افزود: دشمنان ما در دنیا زیاد هستند که وجود آرامش و امنیت به پاس جانفشانی های شهدای نظام در نیروهای مختلف و نیروی انتظامی است و این امنیت به سادگی بدست نمی آید بلکه برای رسیدن به این امنیت خون های جوانان ما ریخته می شود.

امام جمعه شهرستان رودبار بیان داشت: وقتی اسلام موضوع شهادت را ارزش زیادی قائل است به این معناست که خداوند به شهید و شهادت به عنوان یک افتخار و امتیاز نگاه می کند و قطره خون شهید و قطره اشکی که در تاریکی شب برای خوف از خدا حرمت قائل است و در روایت آمده که اولین قطره خونی که از شهید می ریزد خداوند به ملائکه میفرماید که به شهید مژده دهید که گناهان شهید بخشیده شده است.

وی افزود: شهید خوشحال است که نزد خداوند عزیز و بزرگ است و لطف خدا شامل حال شهید شده است و خداوند مکررا در قرآن کریم شهادت را بشارت داده است.

 

در ادامه یادواره هفده شهید نیروی انتظامی شهرستان رودبار یکی از مداحان شهرستان رودبار در رثای شهیدان و هفده شهید نیروی انتظامی شهرستان رودبار به مدیحه ثرایی پرداخت و در ادامه مراسم سینه زنی برگزار شد. / دیار یونس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست