• تاریخ: ۹۶/۱۰/۲۱
  • شناسه خبر: 39171

تیم ملی فوتسال ایران چهارمین تیم برتر/ ناظم الشریعه سومین مربی برتر جهان

سایت "فوتسال پلنت" که هر سال برترین های این رشته را در جهان انتخاب می کند پس از رای گیری از کارشناسان و مربیان فوتسال، اسامی برترین های فوتسال در سال ۲۰۱۷ را معرفی کرد. ...

اسپرو- سایت فوتسال پلنت اسامی برترین‌های فوتسال جهان در سال ۲۰۱۷ را اعلام کرد.

سایت “فوتسال پلنت” که هر سال برترین های این رشته را در جهان انتخاب می کند پس از رای گیری از کارشناسان و مربیان فوتسال، اسامی برترین های فوتسال در سال ۲۰۱۷ را معرفی کرد.

بر همین اساس سید محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان که در بین سرمربیان برتر قرار داشت در پایان در رده سوم قرار گرفت.تیم ملی فوتسال ایران نیز پس از برزیل، آرژانتین و اسپانیا چهارمین تیم ملی برتر جهان لقب گرفت. همچنین تیم ملی زیر ۲۰ سال کشورمان نیز رده هفتم جهان را به خود اختصاص داد.

حسین طیبی بازیکن ملی پوش کشورمان که در تیم غیرت قزاقستان بازی می کند توانست عنوان پنجمین بازیکن برتر فوتسال جهان را کسب کند.در این بخش “ریکاردینیو” بازیکن تیم ملی پرتغال در رده نخست قرار گرفت.

در بخش بهترین دروازه بان ها، علیرضا صمیمی و سپهر محمدی ۲ دروازه بان ملی پوش کشورمان به ترتیب در رده های هفتم و هشتم این رده بندی قرار گرفتند و “فرانسیسکو آنتولین” دروازه بان تیم ملی اسپانیا بهترین دروازه بان جهان لقب گرفت.

توحید لطفی بازیکن تیم مس سونگون نیز عنوان ششمین بازیکن برتر جوان سال ۲۰۱۷ را به خود اختصاص داد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست