• تاریخ: ۹۷/۰۷/۰۲
  • شناسه خبر: 44237

فرماندار جدید رشت معرفی شد

میرشمس مومنی‌زاده به‌عنوان فرماندار جدید شهرستان رشت معرفی شد. ...


 

اسپرو- مراسم تکریم سیدمحمد احمدی فرماندار سابق رشت و معارفه میرشمس مومن‌زاده فرماندار جدید رشت عصر امروز در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

 

 

فرماندار جدید رشت در این مراسم انقلاب اسلامی را میراثی ارزشمند و حاصل مبارزات صدها هزاران شهید و جانباز دانست و عنوان داشت: تمام مدیران کشور باید از تمام ظرفیت خود برای تحقق اهداف انقلاب استفاده کنند.

میرشمس مومنی زاده مردم را صاحبان اصلی انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: همه مسئولان باید هدفمند، برنامه محور، به دور از روزمرگی و با کار جهادی برای خدمت به مردم تلاش کنند.

فرماندار شهرستان رشت امنیت را بستر توسعه و پیشرفت دانست عنوان داشت: ما به‌عنوان مسئولان اجرایی باید تلاش کنیم تا امنیت لازم را برای سرمایه‌گذاری در کشور ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه بسیار از مشکلات کشور برگرفته از معضلات فرهنگی است تصریح کرد: جامعه فرهنگی دارای وحدت، انسجام، پویایی و همگرایی برای خدمت به مردم و رفع مشکلات آن‌ها است.

مومنی‌زاده با اعلام اینکه این شهرستان دارای افتخارات فراوانی در طول تاریخ است ابراز داشت: وجود بیش از ۷۰ هزار اراضی کشاورزی و هزار هکتار باغ چای برخی از ظرفیت‌های شهرستان رشت در حوزه کشاورزی است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت اعتدال، عقلانیت و تدبیر را رویکرد کاری خود برای پیشرفت شهرستان رشت دانست و افزود: با همکاری، هم‌افزایی و بهره‌مندی از رهنمود‌های استاندار گیلان می‌توانیم سبب توسعه شهرستان رشت شویم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست